قوانین سایت.

1-مدیریت سایت سه سیب ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد ضمن رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران موارد زیر را به دقت رعایت کنند.

2- ایجاد سایتهای فیلتر شکن و وی پی ان ممنوع است. در صورت مشاهده سایت مذکور مسدود و مشخصات صاحب سایت به مراجع قضایی ارسال میشود.

3-اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.

4-سایتهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد..

5-سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد..

6-در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده سایتهای آزمایشی و سایتهای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد.

7-ایجاد هر گونه سایت فروشگاهی با تبلیغاتی و یا ایجاد سایت با هدایت لینک جهت پرداخت های آنلاین ممنوع است. برای ایجاد تبلیغات یا خرید و فروش به سایت های آگهی مانند agahifars.com مراجعه کنید.

8-درخواست پاسخ امنیتی ممنوع است.به دلیل امنیت وبلاگ ها از درخواست پاسخ امنیتی خودداری کنید.

9-ایجاد هرگونه سایت همسریابی و سایت چت روم و سایتهائی با محتوای هک ممنوع است.

10-درج هرگونه مطلب مبنی بر ارائه برنامه های پولی به شکل رایگان و یا تضییع حقوق دیگران به هر نحو ممنوع است.

11-برای ثبت وبلاگ جدید با ایمیل www.3cb.ir@gmail.com تماس بگیرید.بعد از بررسی به شما اطلاع داده می شود.

12-(حریم خصوصی)درج هرگونه بیوگرافی از جزئیات زندگی خصوصی هنرمندان و هر شخص حقیقی یا حقوقی اکیداً ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی وبلاگ مورد نظر مسدود و بعد از مدتی به طور کامل از دیتابیس حذف خواهد شد.

13- ایجاد هرگونه وبلاگ مرتبط با بیت کوئین ؛ ماینینگ و یا هر محتوائی که منجر به خروج ارز از کشور جمهوری اسلامی ایران شود ممنوع است.
(احتمال به سرقت رفتن سرمایه ایرانیان توسط صرافی های کلاهبردار خارجی به بهانه تحریم )

14-درج هرگونه مطالب جنسی ؛ داروهای محرک و مرتبط با موارد جنسی خلاف قوانین سایت است.

15-جهتِ جلوگیری از تخریب ظاهر سایت لطفا از بکارگیری قالب های خراب یا بی نام و نشان و یا قالب هائی که کد خود را از سایت های نامعتبر دریافت می کنند خودداری کنند. در صورت مشاهده قالب وبلاگ شما بدون اطلاع قبلی از طرف مدیریت سایت با قالب سالم و پیشفرض سایت 3cb.ir جایگزین می شود.ایجاد وبلاگ در سایت 3cb.ir به منزله قبول تمامی قوانین فوق الذکر است. لطفا قبل از ایجاد وبلاگ قوانین را مرور کنید. در صورت مشاهده تخلف وبلاگ مورد نظر در اسرع وقت حذف گردیده و به درخواست های متوالی هیچگونه پاسخی داده نخواهد شد.
لطفا در صورت مشاهده محتوائی از یک وبلاگ ؛ بر خلاف موارد بالا حتما به ما اطلاع دهید.